آخرین بروزرسانی: پ, 23 ژانویه 2020 3pm

ثبت قرارداد سایت و کتاب انجمن با شرکت های تحلیل گران امن پرداز نوین و پارسیان

در جلسه مورخه 93/07/20 با شرکت های تحلیل گران امن پرداز نوین و شرکت پارسیان قرارداد طراحی و گسترش خدمات وب سایت انجمن و کتاب جامع گردشگری آذربایجان منعقد شد.

 

اهداف انجمن در زمینه وب سایت که توسط شرکت تحلیل گران امن پرداز نوین طراحی و اجرا شده است، تسهیل ارتباط انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی و گردشگری و زیارتی استان با آژانس های مسافرتی عضو انجمن و مسافرین و همشهریان محترم می باشد. طی هماهنگی های بعمل آمده در حوزه آژانس های مسافرتی کلیه امور مربوط به اطلاع رسانی ها، بخش نامه و تصمیمات، امور مربوط به شکایات و پیگیری و دستورالعمل ها، ثبت نام از کارجویان حوزه گردشگری و ارائه آن به عموم آژانس های مسافرتی از طریق سایت و بدون نیاز به مراجعه حضوری صورت خواهد پذیرفت. در حوزه مسافران و همشهریان محترم نیز اطلاع رسانی های و توصیه های گردشگری به همراه معرفی جاذبه های سیاحتی، گردشگری و غذایی استان آذربایجان شرقی انجام خواهد پذیرفت.

همچنین انجمن اقدام به عقد قرارداد با شرکت پارسیان جهت آماده سازی و چاپ کتاب جامع گردشگری آذربایجان با هدف شناساندن جاذبه های گردشگری آذربایجان، اماکن تفریحی، سیاحتی و زیارتی استان، جاذبه های غذایی و گردشگری استان و مجموعه اطلاعات کاربردی که برای هر مسافر ورودی به تبریز مفید می باشد نموده است.

 

صفحه اصلی اخبار ثبت قرارداد سایت و کتاب انجمن با شرکت های تحلیل گران امن پرداز نوین و پارسیان